Symposium Workshopy (neomezená kapacita) Studijní skupiny (omezená kapacita) Absolutní začátečník Kurzy Koncerty
ISFP SuperPASS  (6500 CZK) * * * *
ONLINE ISFP SuperPASS  (2500 CZK) * * * *
Koncert  PASS       (1000 CZK) *
Absolutní začátečník PASS  

(1500 CZK)

* *
Jednotlivé koncerty Vstupenky  (0 - 390 CZK) *
Individualní Studijní skupiny  (2500 - 3750 CZK) *  
Akihito Obama teaching at ISFP 2017

ISFP SuperPASS

ISFP SuperPASS umožňuje přístup na všechny koncerty, kurzy pro absolutní začátečníky, workshopy shakuhachi, přednášky a události ISFP 2021 (kromě studijních skupin). Tento pas můžete zakoupit na registrační přepážce na hlavním místě konání festivalu nebo online prostřednictvím těchto stránek.

Workshopy Shakuhachi jsou vedeny profesionálními hráči na shakuhachi a jsou pro začátečníky až středně pokročilé. Výuka probíhá v angličtině.

Poznámka: Pokud náš festival navštěvujete pravidelně, doporučujeme zvážit možnost stát se členem ISFP Family a získat tak ISFP SuperPASS za výhodnější cenu společně s dalšími výhodami.

ONLINE ISFP SuperPASS

ONLINE ISFP SuperPASS poskytuje online přístup na všechny koncerty ISFP v online prostředí (program bude zveřejněn během roku 2021), na workshopy shakuhachi, přednášky a události ISFP 2021 (kromě studijních skupin a kurzů pro absolutní začátečníky).

Koncert PASS

Koncert Pass umožňuje přístup na všechny koncerty festivalu. Zakoupit jej můžete na registrační přepážce hlavního místa konání festivalu nebo prostřednictvím Goout.cz

Studijní skupiny

Na studijní skupiny se lze zaregistrovat a zaplatit prostřednictvím našich stránek. Pokud budou ve skupině volná místa, je možné se ke studijní skupině připojit první den festivalu. Bližší informace získáte u registrační přepážky na hlavním místě konání festivalu.

Výuka probíhá výhradně v angličtině.

Více o studijních skupinách

Absolutní začátečník & Koncert PASS

Absolute Beginner Pass umožňuje přístup na všechny „hands on“ kurzy a bude jej možné zakoupit na registrační přepážce hlavního místa konání festivalu, nebo online prostřednictvím našich stránek. Jako držitel tohoto pasu můžete také navštívit všechny koncerty festivalu.

Výuka probíhá výhradně v angličtině.

Jednotlivé koncety

Vstupenky na jednotlivé koncerty můžete zakoupit na registrační přepážce, online prostřednictvím Goout.cz, nebo v místě konání koncertu 30 minut před akcí.

Symposium

Vstupné zdarma

 

TOP