Jaký Festivalový Pas je pro vás vhodný?

FESTIVALOVÝ SUPER PAS
( 250 EUR)
KONCERT PAS
(1000/800 CZK)
STUDY GROUPS
(90 – 240 EUR)
Pas na úvodní kurzy
(60 EUR)
Vstupenky na jednotlivé koncerty
(0 – 400 CZK)
Symposium *
Workshopy *
Úvodní kurzy *  *
Koncerty * *  *
Mistrovské lekce  *

Festivalový Super Pas vám zajistí vstup na všechny koncerty, úvodní kurzy, workshopy, přednášky a další události na ISFP 2019 (s výjimkou STUDY GROUPS) a bude dostupný ke koupi na pokladně v naší recepci ve Skautském institutu či online skrze tuto webovou stránku.

Koncert Pas vám zajistí vstup na všechny koncerty festivalu a bude dostupný ke koupi na naší recepci ve Skatuském institutu či online skrze Goout.

Pro účast na některé z STUDY GROUP se musí návštěvník zaregistrovat a zaplatit skrze tuto webovou stránku. Druhou možností je, pokud jsou v daném STUDY GROUP volná místa, optat se nás na možnost registrace první den festivalu na naší recepci ve Skatuském institutu.

Workshopy jsou skupinové lekce bez omezení počtu účastníků. Kdokoliv s festivalovým Super Pasem se může přidat.

Pas pro úvodní kurzy vám zajistí vstup na všechny úvodní kurzy a bude dostupný ke koupi na naší recepci ve Skautském institutu, nebo online skrze tuto webovou stránku.

Vstupenky na jednotlivé koncerty budou dostupné ke koupi na naší recepci ve Skautském institutu, online skrze Goout nebo na místě konání koncertu půl hodiny před začátkem.

Vstupenky na Symposium lze zakoupit na na naší recepci ve Skautském institutu, online skrze Goout nebo na místě konání symposia půl hodiny před začátkem.